Uwaga
Serwis Wedateka jest portalem tematycznym prowadzonym przez Grupę Wedamedia. Aby zostać wedapedystą, czyli Użytkownikiem z prawem do tworzenia i edycji artykułów, wystarczy zarejestrować się na tej witrynie poprzez złożenie wniosku o utworzenie konta, co można zrobić tutaj. Liczymy na Waszą pomoc oraz wsparcie merytoryczne przy rozwoju także naszych innych serwisów tematycznych.

Plik:Wikiquote-logo.svg

Z Wedateka, archiwa
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rozmiar pierwotny(Plik SVG, nominalnie 300 × 355 pikseli, rozmiar pliku: 1012 bajtów)

Ten plik znajduje się w Wikimedia Commons i może być używany w innych projektach. Poniżej znajdują się informacje ze strony opisu tego pliku.

Opis

Opis
English: SVG version of the Wikiquote logo.
Data
Źródło Praca własna
Autor Rei-artur
Licencja
(Ponowne użycie tego pliku)
Trademarked
™ Wikimedia Foundation, Inc.
Ten plik przedstawia (lub zawiera) jeden z oficjalnych logotypów wykorzystywanych przez Fundację Wikimedia lub jeden z jej projektów. Użycie logotypów i znaków towarowych Wikimediów podlega zasadom wykorzystania znaków towarowych oraz wytycznym w zakresie identyfikacji wizualnej Fundacji, może także wymagać uzyskania pozwolenia.

Ten szablon nie wskazuje stanu prawnego pliku. Standardowy szablon licencji jest nadal wymagany. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Commons:Licencja. 

Ten plik nie spełnia warunków objęcia prawami autorskimi i dlatego jest dostępna jako domena publiczna, gdyż nie zawiera części oryginalnych i twórczych, lecz jedynie elementy stanowiące dobro wspólne.
Ten plik jest zabezpieczony, ponieważ jest zawarty na stronie głównej Commons, która jest zabezpieczona w sposób “kaskadowy”.
Grafiki na stronie głównej są zazwyczaj zabezpieczone ze względu na ich dużą widzialność. Wszystkie konieczne zmiany powinny być przedyskutowane na stronie dyskusji.
SVG rozwój
InfoField
 
Kod źródłowy tego poprawny.
 
This logo was created with a text editor.

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.

Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny19:38, 24 lis 2006Miniatura wersji z 19:38, 24 lis 2006300 × 355 (1012 bajtów)-xfi-attributes; descriptions: + © and ™ All rights reserved, Wikimedia Foundation, Inc.

Z tego pliku korzysta więcej niż 100 stron. Poniższa lista pokazuje jedynie 100 pierwszych z nich. Dostępna jest również pełna lista.

Pokaż więcej odnośników do tego pliku.

Metadane